Nazwa forum

Opis forum


#1 2012-06-22 20:06:07

Wogifikacja

Suweren

Zarejestrowany: 2012-06-22
Posty: 44
Punktów :   

Pierwszy lincz

Kto na kogo? Kiedy? Gdzie? Dlaczego? Czy?
Czyli tradycyjne wywody n/t pierwszego linczu czas zacząć

EDIT:
Póki co nic nie piszesz, więc może ja rozpocznę
Nikt nawet nie wspominał o głosie przeciwko Tb; myślę, że mogę spokojnie oddać mój vote na Cb.
Natomiast Ty...
I tu pojawia się pewien problem.
FM i R-A "zadeklarowali" swoje głosy przeciwko Pawkowi. Poza tym, możemy wykorzystać furtkę, którą zastawiłem pisząc opis mordu.
Pawek- przyznam, że udany lincz na nim byłby na moją rękę.
Taak, mimo że obiecałem sb, że nie bd wystawiać się już w pierwszym linczu myślę, że spokojnie możemy zaryzykować.
Śmierć FM albo R-A nic nam nie da... Szczególnie, że wiążę pewne plany w stosunku do tego drugiego. Napiszę dla Cb posta, którego wyślesz o odpowiedniej porze. Nazajutrz- przeprosisz za wczorajszy błąd i zadeklarujesz, że już nigdy nie bd sugerował się opisami mordu (napiszę Ci posta). Połkną haczyk.
Czekam na Twoją opinię ;]

Offline

 

#2 2012-06-23 17:22:24

Plumber

Ojciec Chrzestny

Zarejestrowany: 2012-06-22
Posty: 21
Punktów :   

Re: Pierwszy lincz

Jeżeli zginie Pawek będzie dobrze, sam na niego zagłosuje, zobaczymy ile osób zagłosuje na Pawka. Jeżeli będzie nas z 5 to mamy gotowy scenariusz o ukrywaniu się mafii i cichaczowaniu.\
prawdopodobnie zagłosuje na mnie jeszcze jedna osoba którą będzie raelag1973 nie martw się on nic nie podejrzewa tylko jak nic nie wie to głosuje na mnie

Ostatnio edytowany przez Plumber (2012-06-23 20:06:00)

Offline

 

#3 2012-06-24 10:17:33

Wogifikacja

Suweren

Zarejestrowany: 2012-06-22
Posty: 44
Punktów :   

Re: Pierwszy lincz

No i piękny lincz ;-)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pdm.pun.pl www.galimatias-cs.pun.pl www.partiapolityczna.pun.pl www.magicland.pun.pl www.vagpmi.pun.pl